بدء عمل شخصي

راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی

راه اندازی کسب و کار شخصی

امروزه در بازار کار ایران نیروهای جوان و مستعد بی‌شماری وجود دارد که به دنبال موقعیت‌های شغلی مناسب با توان، نیازهای فردی و اجتماعی خود هستند. هر یک از این افراد برای اشتغال یا کسب درآمد سه رویکرد متمایز را دنبال می‌کنند.

 • استخدام در مشاغل بخش دولتی
 • استخدام در مشاغل بخش خصوصی
 • ایجاد کسب‌وکار شخصی

با توجه وضعیت اقتصادی جهان، منطقه و کشور و نیز اشباع بازارهای کار، استخدام در بخش دولتی یا خصوصی برای بخش عمده‌ای از کارجویان ممکن نخواهد بود. بنابراین بسیاری از این افراد باید به دنبال ایجاد کسب‌وکارهای شخصی و کسب درآمد مستقل باشند.

یکی از شناخته‌شده‌ترین و محبوب‌ترین شیوه‌های کسب درآمد بازاریابی شبکه‌ای (لینک به بازاریابی شبکه‌ای) است. این مقبولیت به دلیل مزایا و امتیازات گوناگونی است که این نوع تجارت نسبت به سایر کسب‌وکارها دارد. تعدادی از این مزایا عبارت‌اند از:

 1. نیاز به سرمایه اندک

 2. انتخاب آزادانه زمان و مکان کار

 3. استقلال در انتخاب شیوه کار

 4. سرعت راه‌اندازی کسب‌وکار

 5. دسترسی آسان و سریع به ابزارهای کاری

 6. سادگی شرایط شروع به کار

 7. عدم نیاز به تخصص و تجربه زیاد

 8. کسب درآمد مناسب و تصاعدی

 9. سودآوری سریع

 10. ریسک کم شکست در کسب‌وکار

 11. تقویت مهارت‌های فردی و اجتماعی

شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه‌ریز به‌عنوان یکی از نخستین و قدرتمندترین شرکت‌های بازاریابی شبکه ایران، با پشتوانه ساختار شفاف و حرفه‌ای، محصولات مناسب و طرح درآمدزایی منحصربه‌فرد، می‌تواند بهترین انتخاب برای شروع یک کسب‌وکار مستقل باشد. برای شروع کسب‌وکار خود از همین لحظه می‌توانید با تکمیل فرم ثبت‌نام، به جمع هزاران نماینده مستقل فروش ما بپیوندید. ما در مسیر موفقیت در این کسب‌وکار همواره در کنار شما خواهیم بود.


تكون فعاليات التسويق الشبكي لشركة مرواريد بنبه ريز كمنظمة قانونية مستقلة ، و لديها ترخيص للحصول على التسويق الشبكي وفقًا للائحة الداخلية للمادة 87 من قانون النقابات العمالية. وليس لهذه الشركة أي علاقة بأجهزة ومؤسسات حكومية وغير حكومية وأمنية.