إنشاء مكتب

راه اندازی دفتر کار
راه اندازی دفتر کار

ابتدا گزینه ثبت نام را در بالای صفحه انتخاب نمایید:

برای عضویت در سایت، شما دو گزینه پیش رو دارید؛
-ثبت نام به عنوان نماینده فروش
-ثبت نام به عنوان مشتری ترجیحی

مشتری ترجیحی: در صورت ثبت نام به عنوان مشتری ترجیحی، شما می توانید از سایت خرید کنید و 5% تخفیف بگیرید. اما شما نمی توانید در این  سمت زیرمجموعه گرفته و شبکه سازی کنید.

نماینده فروش: در صورت ثبت نام به عنوان نماینده فروش، شما ابتدا به عنوان مشتری در سیستم ثبت می شوید. در این حالت شما نمی توانید خرید کنید و اگر تا یک ماه پس از تاریخ ثبت نام درخواست نمایندگی ندهید، حساب کاربریتان کاملا حذف می شود. پس بنابراین بعد از ثبت نام اولیه، باید وارد حساب کاربری خود شده و گزینه درخواست نمایندگی را زده و مدارک خود ( تصویر کارت ملی و شماره حساب بانک ملت) را ارسال کنید.


پس از مشخص نمودن نحوه فعالیت خود، اطلاعات خواسته شده را به زبان فارسی تکمیل نمایید.

مشخصات فردی:

کد ملی: کد ملی شما به عنوان نام کاربری شما در سیستم ثبت می شود. به یاد داشته باشید کد ملی قابل ویرایش نیست و انحصاری است. پس در وارد کردن کد ملی خود دقت نمایید.

سن قانونی ثبت نام:  حداقل سن قانونی جهت فعالیت به عنوان نماینده فروش 18 سال تمام می‌باشد.

شماره تماس: یکی از مهمترین راه ارتباطی ما با شما، شماره تماس ثبت شده در سایت می باشد. بنابراین شماره ای را ثبت نمایید که در دسترس می باشد. ضمنا شماره تماس ثبت شده نباید قبلا در سیستم ثبت شده باشد. در صورت تکراری بودن شماره، سایت از ثبت نام شما جلوگیری به عمل می اورد.

 

آدرس و موقعیت:

آدرس پستی خود را بادقت وارد نمایید. این آدرس به عنوان آدرس پیش فرض شما انتخاب شده و در قرارداد نیز همین آدرس ثبت می شود.

منظور از منطقه، منطقه پستی می باشد (نه منطقه شهری) لذا اگر تنها یک گزینه برای شما نمایش داده شد، همان گزینه منطقه1 را انتخاب نمایید.

به یاد داشته باشید مسئولیت صحت آدرس و کدپستی جهت ارسال سفارش بر عهده خودتان می باشد.

مشخصات کاربری:

در این بخش آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. وارد کردن صحیح آدرس ایمیل از آنجا اهمیت دارد که در صورت فراموشی رمز عبور، رمزتان علاوه بر تلفن همراه بر روی ایمیل نیز ارسال می شود.

رمز عبور: در این بخش رمز حساب کاربری خود را وارد نمایید. بعد از تکمیل ثبت نام این رمز به عنوان رمز حساب کاربری شما محسوب شده که برای ورود به حسابتان باید آن را وارد نمایید.

معرف:

شما برای ثبت نام حتما باید معرف داشته باشید. معرف در حقیقت کسی است که در سایت به عنوان نماینده فروش در حال فعالیت است و شما در زیرمجموعه وی قرار میگیرید و فعالیت خود را شروع می کنید.

 

وارث:

در صورتی که قصد فعالیت به عنوان نماینده فروش داشته باشید، گزینه مشخصات وارث برای شما فعال می شود. وارث در حقیقت شخصی است که بعد از فوت کاربر، حساب کاربری به وی واگذار می شود و شخص وارث میتواند فعالیت را ادامه دهد.

 در پایان بایستی تیک پذیرفتن قوانین و مقررات را انتخاب و کد امنیتی را وارد نمایید.

با کلیک بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری، حساب شما ایجاد شده و می توانید وارد حساب خود شوید.

 


تكون فعاليات التسويق الشبكي لشركة مرواريد بنبه ريز كمنظمة قانونية مستقلة ، و لديها ترخيص للحصول على التسويق الشبكي وفقًا للائحة الداخلية للمادة 87 من قانون النقابات العمالية. وليس لهذه الشركة أي علاقة بأجهزة ومؤسسات حكومية وغير حكومية وأمنية.