عقد مؤتمر سفير 6

جمع بزرگان نتورک مارکتینگ در بزرگترین همایش سفیران شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز

 

روز جمعه 24ام فروردین ماه 1397 در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیما ششمین همایش سفیران PMLM برگزار گردید.

در این همایش رده های یاقوت به بالا و لیدرهای عزیز همه در همایش سفیر 6 با حضور گرم خانواده های برترین های نتورک مارکتینگ حضور داشتند، که بعد از پذیرایی از عزیزان، انگشترهای الماس به بزرگان نتورک  اهدا شد و از خانواده ها که هر کدام خاطراتی از روزهای شروع به کار عزیزانشان داشتند تجلیل شد که شور و هیجان متفاوتی داشت.

بعد از شنیدن سخنان برترینهای نتورک با حضور جناب دکتر محمد وطن دوست و سخنرانی ایشان انرژی مضاعف و امید به آینده بهتر در سالن همایش بوجود آمد که ما هم از ایشان سپاسگزاریم

شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز تصمیم بر آن داشت تا در همچنین روز بزرگی از سایت جدید که نتیجه ماه ها تلاش همکاران گرامی بود،رونمایی کند که جناب آقای یزدی مدیر برندینگ شرکت در همایش از سایت رونمایی کردند و طبق قول ایشان از 1 اردیبهشت سایت جدید جایگزین شد.

یکی از برنامه های پرهیجان دیگر اهدای جوایز باحال مسابقه #پرانرژی_تا_موفقیت و پخش کلیپهای برنده بود که برندگان جوایز خود را از مدیران محترم شرکت دریافت نمودند.

و در انتها آقای شهریاری مجری همیشگی برنامه های ما، از تمامی مهمانان برای صرف ناهار دعوت نموند.

یک روز پر انرژی دیگر رقم خورد و شور و هیجان و شادی بین 750 نفر منتقل شد و ما هم از اینهمه انرژی دلگرم شدیم و برنامه های بیشتری را برای همایش های بزرگتر برنامه ریزی خواهیم کرد.

امید به روزی که در همایش سفیر 7 میزبان مهمانان بیشتری باشیم.


تكون فعاليات التسويق الشبكي لشركة مرواريد بنبه ريز كمنظمة قانونية مستقلة ، و لديها ترخيص للحصول على التسويق الشبكي وفقًا للائحة الداخلية للمادة 87 من قانون النقابات العمالية. وليس لهذه الشركة أي علاقة بأجهزة ومؤسسات حكومية وغير حكومية وأمنية.